HER ALANDA %100 HİJYENE DAYALI TEMİZLİK ANLAYIŞI

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ - WWW.BURSATEMİZLİK.COM

mobile-icon 7/24 ARAYIN - BIZE ULAŞIN !+(90) 224 452 7770

BURSA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

BURSA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Endüstriyel temizlik özel yöntemler gerektiren bir temizlik yöntemidir. Bu alanda çalışan personellerimizin kullandıkları kimyasallar ve hatta kıyafetleri bile bazen özel olmakta ve farklılık gösterebilmektedir..

Endüstriyel alanlar olarak üretimin yapıldığı alanları gösterebiliriz. Fabrikalar gibi çok büyük veya daha küçük endüstri kuruluşları bu kategoriye girer. Bursa endüstriyel bakımdan sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir şehirdir. Buna paralel olarak sürekli dışarıdak göç almakta ve nüfus yoğunluğu sürekli olarak artmaktadır. Coğrafi konumundan dolayı da birçok sanayii kuruluşu için elverişli bir kenttir.

Endüstriyel temizlik işlerinde çalışacak BURSA TEMIZLIK personelimiz ev temizliği ve hastane temizliği gibi temizlik işleri yapan personelden ayrı olarak özel ekipmanlarla donatılmıştır. Endüstriyel kuruluşlarda açığa çıkan artıkların temizlenmesi; bu artıkların birer kimyasal oldukları için daha çok emek, çaba ve özel yöntemler gerektirir.

Endüstriyel alanların temizliğinde ve hijyeninde firmamızdan destek alabilir ve kaliteli hizmeti çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Her zaman en iyi kalitede hizmet için 0224 452 77 70 i arayın

Endüstriyel Temizlik Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın