HER ALANDA %100 HİJYENE DAYALI TEMİZLİK ANLAYIŞI

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ - WWW.BURSATEMİZLİK.COM

mobile-icon 7/24 ARAYIN - BIZE ULAŞIN !+(90) 224 452 7770

BURSA TEMİZLİK

SİSPEST BURSA TEMİZLİK

Bursa Temizlik Şirketi 2000 yılında kurulmuş Bursa merkezli bir temizlik şirketidir. Firmamız sadece temizlik değil; temizliğin beraberinde ihtiyaç duyulan ilaçlama ve üretime destek hizmetleri de sunmaktadır. Firmamız Bursa’nın tüm ilçelerinde servisleri bulunmakta ve müşterilerimizin temizlik taleplerine en kısa sürede cevap vermek için 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Yalova ve Çanakkale’de de temizlik hizmetleri sunmaktayız. Firmamız ev, işyeri, fabrika veya dış cephe gibi farklı temizlik yöntemleri gerektiren tüm alanlarda temizlik hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde çalışan profesyonel 600 temizlik personelimiz ile her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Temizlik personellerimizin tamamı düzenli olarak sağlık kontrolleri ve eğitimlerden geçirilmiş olup tamamı işlerinde profesyonel çalışanlardır. Sürekli olarak gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız her zaman sunduğu hizmetlerde en iyi kalitede ve en etkili sonucu verecek malzeme ve ekipmanları kullanmaktadır.

Bursa temizlik firması olarak Bursa il merkezi başta olmak üzere ilçelerimizden; Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Orhangazi, Mudanya, Gürsu, Kestel, Gemlik, İnegöl, İznik, Büyükorhan, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhangazi ve Yenişehir de temizlik servislerimiz mevcuttur.

Bursa’ da hizmet sektörünün sürekli olarak genişlemesi ve gelişmesi ile bu alanda büyük bir pazar oluştu. Bursa temizlik olarak biz bu büyük rekabette her zaman ön sırada olmayı hedefledik. Yaptığımız çalışmalarımızda özellikle her zaman müşterilerimizin memnuniyetleri için çalıştık ve en küçük şikayeti bile değerlendirdik ve çözdük. Bunun sonucunda Bursa’nin en iyi temizlik firmalarından biri konumuna geldik. Her zaman en iyi hizmeti müşterilerimizin hak ettiklerini düşünüyor ve bunun için üzerimize düşen yükün bilincindeyiz ve sürekli olarak çalışmaktayız.